čtvrtek 12. prosince 2013

FLUTEDROP

Zvuk (zejména zobcový) flétny zaujímal na mém žebříčku 1000 zvuků, co mě serou, místo v první dvacítce. Jednu zobcovou flétnu jsem dokonce přerazila o, tehdy asi pětiletého, bratra (ještě jednou se za to omlouvám, ale kdo mohl vědět, že mám sílu jako Thor?!). Nicméně se stalo něco zásadního a já musela svůj názor na flétničky zcela změnit.

Až do včerejška bych si pod "dobrou flétnou" vybavila tak max. scénu ze Zprávaře (Hey, Aqualung!) nebo Beastie Boys (rozkošná Sesame street verze k vidění zde). Ale pak se ke mně dostal diktátor DJ Detweiler, jeho souncloud a hlavně teda "Brecking Wall".


Flute-drop, který mi vyrazil dech


Sám Detweiler k tomu dodává: "me and my team have been in the studio round the clock working on a brand new flutedrop™ bizzness , here u go !!! have been hours and hours of work in 3 diferent countries but the effort was worth it. I've been working with some known producers - I can't reveal the names due some clauses in my confidential contract with the artists - but you will know who they are. this time is a popular chune, actually a big tune, i guess some of you will call me sellout for this, but I HAD TO DO IT just because YOLO... just listen it and STFU .... LOL"

Dobrotivý bože, tak tohle je skutečná Pánova Flétna. Them harmonies v druhém refrénu... Ale Ciley Myrus není jediné, co nám tento soundcloud, potažmo post-dubstepová doba, přináší. Rozhodně doporučuju i Prodigy, Pendulum, Higehr Gruond a pokud je to na vás přece jen moc progresívní, zklidněte se klasičtějším kouskem v podobě Baker street. Nu a pokud nemáte rádi flutedropy, tak vám není pomoci zkuste tady Detweiler vs. Skype.exe

Není co dodat... Snad už jen že haters gonna hate, but most important LOVERS GONNA LOVE.


Sbohem a Titanic!

P.S.: Pokud vám byl konec Brecking Wallu málo a chcete toho víc, můžete si tu díru v uších zalepit jedinečným Levels remixem od DJ @@


A takhle to má vypadat, když je remix better than original version

Žádné komentáře:

Okomentovat